CLAUSER, ANDREAS BERNHARDUS: BAROKNÍ NÁVRH ZÁMECKÉHO PARKU, 1696
kolorovaná kresba na pergamenu, pod kresbou legenda A-W a 1-6 (dendrologie), pergamen je adjustován do svitku s dřevěnou montáží, signováno a datováno Clauser 1696, pravděpodobně Čechy, 62 x 54 cm, adjustováno ve svitku, perfektní stav Klauser, Andreas Bernhard ( 1656 Český Krumlov – 1721 Praha ), studoval filozofii a práva v Praze, pracoval jako právník a zemský zeměměřič
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |